Jdi na obsah Jdi na menu
 

Exotické nemoci v EU pro roky 2018 - 2020

Jako lékař jsem viděl kromě Antarktidy všechny světadíly, na všech jsem pracoval jako lékař, viděl jsem nemoci exotické i běžně neslýchané, tam kde nestačila klasická - Hippokratova medicína jsme si pomáhali duchovní medicínou, asijskou medicínou... jakkoliv, jen abychom mohli pomoci člověku. V mnohých případech to prostě nešlo.

Poslední roky vidím na svých cestách, že bída a utrpení se stupňuje a v ruku v rukávě  nemoci, které byli doménou v Africe a v Asii se nyní importují do Evropy. Evropská civilizace není na takovou katastrofu připravená, nemá na tuto sílu ani prostředky se tomu ubránit.

Jaká je tedy prognóza Evropy  pro rok 2018 a dále?

 

Ano, nemoci, které jsou nám neznáme se budou u nás šířit a bude čím dále tím  více nakažených lidí, protože to neví, neznají, nejsou informováni, že jsou nemocní. Zdravotnictví není připravené na příchod afrických a asijských nemocí. Mlčí se na všech úrovních. Lékaři Bez Hranic budou křičet, ale nikdo je nevyslyší. Již se tak děje. Sýrie použítí chemických zbraní, kde vítr z africké pouště  otravnou látku zanese přes Středomoří na řecké ostrovy atd... Komáři, kteří letí ve vzdušných proudech se dostávají až k nám. Malárie u nás - nesmysl nikoliv, je to realita... stále více lidí cestuje do exotických zemí a přináší si sebou nejen krásné zážitky, ale také různá onemocnění, např. atypické horečky, podivné ekzémy, svalové bolesti atp.

Lékaři je nebudou schopni rychle léčit, protože je nepoznají a nebudou vědět jak , neučili se je na lékařských fakultách, nesetkali se s nimi ve své praxi. Zdravotnictví bude prožívat krizové stavy, které však nebude otevřeně ventilovat, protože by v lidech vyvolali STRACH a negativné emoce.

Přednost mají peníze a nadnárodní ekonomika ta je dominantním prvkem společnosti a ta přece musí fungovat, globalizace je již nastartována a nezastaví se.

Dostáváme se pomalu do slepé uličky, protože lidé nevídí přícházející nebezpečí. Nechtějí vidět ani slyšet a poučit se z historie.

Je to sci-fi z armagedonu? Nikoliv jen říkám, co vidím, to co jsem dříve viděl jen v Africe, již dnes vidím i u nás v Česku. Poslední mé cesty mě o tom jen přesvědčují. Podívejte se na nemoci, které zde již jsou:

např. Západonilská horečka 8/2018

Světová zdravotnická organizace (WHO) zveřejnila znepokojující čísla. Západonilská horečka, dříve spíše kuriozita, se objevuje na jihu a dokonce i ve středu Evropy. V srpnu nahlásili zdravotníci 401 nových případů.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/481538-zapadonilska-horecka-radi-v-evrope-prudce-stoupa-pocet-nakazenych.html

Afrika nemoci v pdf.pdf

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář